Betxtr Kaydolmak İçin Onay Yapma

Betxtr Kaydolmak İçin Onay Yapma

Onwin kaydol kapsamında bütün bilgilerin alakalı ve doğru bir biçimde girilmesinin sonrasında bunun kesinlikle onaylanması gibi bir durum söz mevzusudur. İlgili bölgede oluşturulan açıklamayı okuduktan sonra kutucuk içerisine bir defa tıklayın. Yeşil renkli belirleme edilen üye ol butonuna bir kere basın ve vakitci tamamlayın. Tolbet  İşletmenin göndereceği elektronik postayı açmak, içerisindeki linke tıklamak gerekmekte. Sonuç olarak aktivasyon da sonuçlanmış olur.

Onwin 15 Şubat 2020 Onwin, Onwin Kaydol, Onwin Üyelik Bir Yorum Yapın… 953 Gösterim

Aktif adreslerini sergileyen Onwin, bu yolla ülkemizden kullanıcılarını karşılıyor. Şimdilik üye olmayanlara ise ücretsiz kayıt formunu sergilemekte. ‘Üye ol’ tercihinde bulunmak için ilk önce siteye giriş yapmanız gerekir. Onwin üyelik işlemleri adına:

Siteye erişim gerçekleştirenler kayıt formunu açarak doldurmaya başlamalıdır.

Formdan talep edilen bütün bilgileri kusursuz olarak girmeniz gerekir.

Girilen bilgileri doğru olup olmadığını denetim etmeniz öncelikli.

Onwin Üyesi Nasıl Olunur?

Onwin üyelik işlemlerinde yukarıda bildirdiğimiz esaslar dikkate alınmalıdır. En başta ‘üye ol’ tercihinde bulunmanız ve kayıt formunu açmanız gerekir. Bu yolla açılan formdan:

-Bilgiler: Önce isim, soyisim, kullanıcı adı ve şifre gibi asli bilgiler talep edilir. Para değeri, mail adresi, telefon numarası ve adres gibi bütün bilgilerinizi girmeniz beklenir. Bu yolla kayıt formunu tamamlayanlar onaylamalara geçebilir.

-Kurallar: Son adımdan üyelik kural ve gerekçesi sıralanmıştır. Hepsini okumanız ve devamında onaylamanız esas alınmıştır. Onaylama ile birlikte seansınız açılır. Bu adımları takip edenler vakit kaybetmeden seans açacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir