Oyun Seçeneklerini Kendisini Kuran Bir Futbol

Spor oyun seçeneklerini, kendisini kuran bir futbol sitesi değildir. Spor sitesinde verilen oyunlara ulaşabilmek için dünyaca ünlü yazılımlara ve oyun sağlayıcılarına bakmak gereklidir. Sadece bu site değil ülkemizdeki bütün futbol siteleri, bu tarz bir yaklaşım izlemektedir. Canlı oyun oyunları da bu sistemin bir gorabet parçası olduğu için ciddi bir şekilde analiz yapılmaktadır. Bu markaların tamamın, kendine özel oyunlara sahiptir ve buradan yayınlar da yapabilir. Sitedeki popüler oyun sağlayıcıları arasında:

 • BetConstract,
 • Evolution Gaming,
 • Pragmatic Play,
 • Vivo Gaming,
 • Lucky Streak,
 • Ezugi,
 • Game Boom,
 • Asia Gaming,
 • Fazi,
 • XPG,
 • Vision Oyun ve daha fazlası vardır.

Spor Canlı Masa Oyunları Nasıl Oynanır?

Spor poker gibi farklı masa oyunları için temel seçenekler vermektedir. Yukarıda size verilen oyun sağlayıcıları, burada kendi oyunlarını kurmaktadır. Bunlardan birini seçerek, size özel olarak verilen canlı oyun masalarına oturabilirsiniz. Buradaki seçenekler, belirli bir masa sisteminde size gelmektedir. Futbol sitesi, canlı oyun oyunları için dünya üzerinden gelen canlı yayınları da kullanmaktadır. Oyunların canlı olması, gerçek bir oyun ortamının kurulmasını da sağlamaktadır. Size uygun masa limitini seçerek, sitede oyun oynayabilirsiniz. Bunun için en az 10 TL’lik bir oyun limitinden söz edebiliriz.

Spor Canlı Oyun Bonusları Nelerdir?

Spor bonus tekliflerini, canlı oyun oyunları için de vermektedir. Spor sitesindeki canlı oyun bonusları, üyelik aşamasında itibaren başlamaktadır. % 100 canlı oyun karşılama bonusu, sıfırdan hesap açan oyuncular için verilmektedir. Sitede zaman geçirdikçe de canlı oyun bonusu kullanabilirsiniz. Örneğin; yaşanan canlı oyun kayıpları için futbol sitesi, % 30 anlık canlı oyun bonusu da vermektedir. Bu bonus için en az 100 TL’lik bir kayıp yaşamak gereklidir. Yaşanan kayıp tutarına göre belirli bir oranda size bonus gelecektir. Son olarak futbol sitesi, ödüllü canlı oyun turnuvaları da düzenlemektedir. Blackjack turnuvaları ile de daha fazla para kazanabilirsiniz.

Spor Twitter

Spor Twitter adresini, futbol severler ile doğru bir şekilde iletişim kurabilmek için kurdu. Spor sitesi, her yerden kendine ulaşılmasını ister. Rakiplerden bir adım öne çıkabilmek için bu tarz şeylerin olması zorunludur. Futbol sitesi de bunu en iyi şekilde yansıtan bir futbol sitesidir. Sadece Twitter hesabını değil diğer sosyal medya araçlarını da buradan kullanabilirsiniz. Twitter adresinin güncel olmasına dikkat etmek gereklidir. Burada, takipçi sayısına göre tercih yapabilirsiniz. Güncel giriş adresine gidebilmek için de Twitter adresini kullanabilirsiniz. Bu sayede futbol severler, sorunsuz bir şekilde iletişim desteği alabilir. Twitter hesabı, sizin için oldukça faydalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir